1212.17

Албанія — це країна, розташована в південно-східній Європі, на Балканах, в Адріатичному морі. Албанія межує з Грецією, Македонією і Чорногорією. Її столиця — Тірана. Найбільш важливими містами також є Дуррес, Ельбасан і Вльора поруч зі столицею. Албанською мовою назва країни означає «Орел» і походить від орлів, які колись кружляли над горами та озерами Албанії. Туристична агенція “OLIMP-TOUR” підготувала корисну інформацію про Албанію.

Пляжі в Албанії

Албанія — надзвичайно красива країна, яка може похвалитися майже 400 км різноманітної берегової лінії. У туристів, які відвідують це балканську державу, є вибір з двох теплих морів і безлічі піщаних і галькових пляжів. Одним з найпопулярніших є пляж Дуррес, розташований на однойменному албанському курорті. У свою чергу, найкрасивішими пляжами вважаються Ксаміль, Саранда та інші курорти на Іонічному морі.

Пляж Дурресе в Албанії

Пляж Дурресе в Албанії розташований на Адріатичному морі, всього в 39 км від Тирани. Це один з найбільш відвідуваних пляжів в Албанії. Піщаний, широкий і простягається на 6 км. Завдяки плавному спуску в воду і дрібному морю на березі, пляж в Дурресе безпечний і рекомендується для сімей з дітьми. На пляжі добре організований пляжний сервіс.

Дурресе

Пляж Влера в Албанії

Пляж Влера в Албанії є другим за величиною портом в країні і одним з найважливіших курортів албанського туризму. Пляж Влера — один з найпопулярніших пляжів для купання в місці зустрічі Адріатичного моря і Іонічного моря. 

Пляж Влера

Пляж Саранда в Албанії

Місто Саранда розташоване на березі Іонічного моря на півдні Албанії, всього в 9 км від грецького острова Корфу. Щоденне поромне сполучення між двома країнами робить Саранді надзвичайно привабливим курортом. Але пляж Саранда в Албанії не тільки дуже популярний пляж, але й порт.

Пляж Ксаміл в Албанії

Ксаміл — прекрасний туристичний напрямок. Це найекзотичніше місце в цій частині Європи. Пляж Ксаміл в Албанії дуже часто порівнюють з райськими місцями Карибського басейну. Навколо Ксаміля є чарівні маленькі острови, вкриті середземноморською рослинністю, куди можна дістатися на орендованому човні. 

Пляж Дерми в Албанії

Дерми — невелике туристичне містечко, розташоване на Албанської Рив’єрі між Влєрой і Саранді. Місто стає все більш популярним і модним місцем албанського узбережжя. Проте, найбільш важливим чинником, який приваблює більше туристів в Дерму, є гарні, довгі, широкі пляжі, піщані і галькові. Вони відокремлені один від одного різними скельними утвореннями. Води Іонічного моря дуже чисті і теплі в цій частині Албанії.

Пляж Джипе в Албанії

Гіпе — це 800-метровий каньйон недалеко від Дерми. Від каньйону бере свою Назву прекрасний піщаний пляж. Пляж Джипе в Албанії — рай для тих, хто любить дайвінг. Пляж Джипе дуже красивий, затишний и спокійний.

Пляж Хімара в Албанії

Хімара — місто в Албанії на березі Іонічного моря, розташоване в мальовничій місцевості гір Ллогара. Пляж Хімара в Албанії, хоча і кам’янистий, дуже красивий і має плавний спуск до моря. Хімара має дуже добре розвинений пляжний сервіс з шезлонгами і парасольками. 

Переліт

Туристична агенція “OLIMP-TOUR” — подбає про Ваш відпочинок. Наші менеджери допоможуть підібрати для Вас найкращі тури, де в вартість уже входить вигідне авіасполучення. 

Віза в Албанію

Громадяни України можуть в’їжджати в Албанію без візи терміном до 90 днів. Прикордонні збори не стягуються.

Часті питання

  • Албанія мусульманська країна? Люди доброзичливі до відвідувачів?

Албанці надзвичайно відкриті та готові говорити, і їх гостинність і чуйність справляє велике враження.

  • Чи потрібна нам віза в Албанію?

Ні. Віза в Албанію не потрібна.

  • Чи правда, що в Албанії часто не вистачає електрики і води?

Мабуть, кілька десятків років тому так було. Але тепер є сонячні батареї і генератори, які можна побачити в багатьох місцях.  Ще щодо струму: розетки такі ж, як в Україні, напруга 220В. Перед від’їздом Вам не потрібно купувати ніяких додаткових гаджетів, все буде працювати.

Лайфхаки для туристів в Албанії
  • Лайфхак для туристів в Албанії №1

Приїжджаючи в Албанію, візьміть євро з собою. Офіційно, албанською валютою є албанська медицина (LK) = 100 Квінтер. Неофіційно в багатьох місцях можна платити в євро, наприклад, в готелях, ресторанах. У багатьох великих містах і на курортах (Саранда, Тирана, Берат, Вльора, хімара) є банкомати.

  • Лайфхак для туристів в Албанії №2

Як і в інших країнах регіону, слід дотримуватися обережності у зв’язку з можливістю крадіжки майна або автомобіля. До особливо небезпечних місць відносяться гірські райони північної Албанії, в яких не варто подорожувати без місцевого гіда.

  • Лайфхак для туристів в Албанії №3

В Албанії моральні норми аналогічні прийнятим в інших балканських країнах. У сільській місцевості туризм не користується популярністю, що тягне за собою певні труднощі. Албанія — країна релігійної терпимості, і релігійні проблеми не створюють проблем для відвідувачів.

Туристична агенція “OLIMP-TOUR”: чому Ви маєте обрати саме нас?

  • Ми все робимо швидко, Вам не потрібно буде довго чекати.
  • Перед поїздкою ми роз’яснимо всі найдрібніші тонкощі, нюанси, деталі та надамо необхідну інформацію, щоб Ви відчували себе впевнено в незнайомій країні.

Рекомендоване